Корзина
20 отзывов
Производители
Контакты
Джерело-Україна
+38098294-64-66
+38066573-21-43
+38044362-60-23
Виталий
УкраинаКиевская областьБориспольул.Киевский шлях 14а,офис 2508300
Карта

Биопрепараты Джерело

Биопрепараты Джерело

 

 

Біопрепарати торгової марки «Джерело» є найбільш « молодими » у порівнянні з аналогами , але в той же час самими « старими» на території колишнього Радянського Союзу , так як біопрепарти для очищення органічних нечистот були вперше вироблені заводом ДП Ензим ще  1976 року і дуже широко застосовувалися для очищення очисних споруд по всій території колишнього СРСР і не тільки. Колектив мікробіологів до сьгоднішніх днів зберігся в штаті заводу і це дає підстави вважати , що якість біопрепаратів перебуває на найвищому рівні. Це дозволяє кінцевому споживачеві використовувати біопрепарат в самих малих дозах в порівнянні з аналогами , а саме:

 

1 . Ціна для кінцевого споживача біопрепарату «Джерело» для очищення септика масою 40 грам складає в роздробі 35 грн. 00 коп. Такої упаковки достатньо для двох місячного застосування в септику , що містить обсяг стоків до п'яти кубічних метрів. Але для першого використання, найбільш економною упаковкою, вважаеться упаковка в 160г. її вистачає на цілих п’ять місяців для такого об’єму.

2 . Маса дози біопрепарату найменша серед аналогічних продуктів , в той час , як ефективність перевершує аналоги , а отже , застосовуючи біо- препарат « Джерело» , в септик вноситься менше органічної носія , ніж зайвого сміття . На підставі вище викладеного повідомляємо , про те , що Біопрепарат «Джерело» найдоступніший і конкурентоспроможний продукт з аналогічних біопрепаратів . «Джерело» найбільш ефективний, так як його щомісячна доза містить найменшу масу органічного носія і найбільшу кількість активних мікроорганізмів більше 1млрд в 1грамі біопрепарату , що є причиною найвищої продуктивності біопрепарату «Джерело».

 

 

Опис товарів:

 «Джерело»

Для очищення вигрібних ям ,септиків та вуличних туалетів

Дозволяє:

- Очистити вигрібні ями , септики , туалети від фекалій і накопичилися органічних нечистот без застосування ассенізаторской техніки;

- Вирішити проблеми автономної каналізації на заміських автозаправних станціях ;

- Відновити природний дренаж води в грунт в дренажних системах і полях поглинання рідини на грунті;

- Усунути смердючі запахи.

 

 

 

 

Представлений в упаковках по 40 , 80 , 160 . Найбільш затребуваною упаковкою для першого використання, є коробка 160г . В ній міститься  стартова доза і чотири щомісячних. Такої упаковки вистачить на цілих п’ять місяців для септика або вигрібної ями об’ємом до 5 м/куб.

 

 

                                            Розрахунок дозування.

Препарат «Джерело» розфасований в пачки по: 40 г, 80 г і 160 г.

Періодичність використання препарату - щомісяця.

В одному пакеті (входить в комплект наприклад упаковки 40гр-2шт), - 20 грам

 Обсяг септика до:

1м³

2м³

4м³

6м³

8м³

10м³

12м³

14м³

16м³

18м³

 Стартова доза: (в пакетах)

1

2

4

5

5

6

7

7

8

9

Щомісячна доза: (в пакетах)

1

1

1

2

2

2

2

3

3

3

 

Пропонуємо Вам декілька порад і корисну інформацію засновану на реальних подіях про те, як зробити так, щоб біопрепарат Джерело, який Ви застосовуєте у вигрібній ямі діяв максимально ефективно, і витрачався максимально економно

 

1)Якщо в ямі, наприклад в вуличному туалеті на дачі, дуже мало рідини то це не дає можливості колонії бактерій нормально розвинутися і функціонувати у напрямі переробки органічних сполук. Процес життєдіяльності бактерій даного типу безпосередньо пов'язаний з довкіллям, і це середовище має бути максимально вологим. В разі відсутності потрібної кількості рідини в ямі (у ідеальному варіанті рівень рідини має бути не менше двох сантиметрів над рівнем фекалій), перед внесенням препарату потрібно долити простої води до ями, це може бути 2-3 відра В умовах, коли рідина швидко вбирається в грунт внесіть 2-3 відра води за добу до внесення біопрепарату. Наступного дня, коли біопрепарат готовий до внесення , то перш ніж його залити до ями, додайте ще пару відер води. Це не займе дуже багато часу, але ефективність дії біопрепарату посилиться. В процесі вживання препарату вміст ями не потрібно перемішувати, але протягом першого тижня бажано проконтролювати наявність рідини. У разі потреби можна додати 1-2 відра води.

2) Низькі температури зупиняють дію бактерій. Оптимальний робочий зазор температур від +10°С до +45°С. В разі промерзання ями вуличного туалету в холодну пору року застосовувати препарат неефективно. За умови, що в септик або вигрібну яму круглий рік потрапляють гарячі стоки, і конструкція ями не схильна до промерзання використання препарату має сенс.

3)Не викидайте навіть прострочені лікарські препарати (антибіотики, антисептики і психотропні засоби:) в унітаз.

   Дія кислоти, лугу, хлору і інших агресивних і отруйних речовин.  Сильна концентрація таких речовин у воді, де застосовуються біопрепарати знижує ефективність дії бактерій, тому, що вбиває їх. Бактерії що входять до складу біопрепарату особливо  схильні до негативного впливу хімічних дій в той час, коли колонія ще не розвинулася і не адаптувалася. По цьому рекомендації виробника сходяться ось в чому:

- За добу до внесення біопрепарату, в день внесення, і наступна доба після внесення бажано не застосовувати прання, і не застосовувати миючі засоби що містять хлор, кислоту або луги, тому що, в систему каналізації можуть попасти ці речовини. Для того, щоб приготувати настій з потрібною дозою препарату, так само краще використовувати нехлоровану, або відстояну протягом доби воду кімнатної температури

  В разі використання посудомийної машини, або дуже частого прання, рекомендуємо збільшити дозу препарату на 20-30%. Так само, виходячи з відгуків споживачів, має сенс скоротити періодичність вживання : Наприклад виходячи з розрахунків на об'єм вмісту вигрібної ями кожного місяця потрібно вносити по 20 грам препарату. Спробуйте вносити по 10 грамів 1 раз в дві неділі, дотримуючи вищеперелічені інструкції

 

Рівень води в ямі майже повний, хоча регулярно використовується препарат.  Хочется перерахувати декілька основних причин такого слідства, з якими довелося зіткнутися в процесі ціх дослідженнь:

 

1)Природні причини.

 

А) Близьке розташування грунтових вод до поверхні землі. Особливо часто це спостерігається в дачних кооперативах і приватних будинках розташованих поблизу водоймищ. Рівень води максимально піднімається ранньою весною, в період танення снігу, і під час тривалих дощів. У таких випадках може спостерігатися і зниження ефективності препарату, оскільки відбувається зниження концентрації бактерій в об'ємі вмісту ями.

Б) Глинистий грунт або тверда порода грунту, з поганим поглинанням  рідини. У такому разі препарат може працювати нормально, вода в ямі без згустків органічних відходів, з незначним специфічним запахом, або без запаху. Проблема в тому, що поглинання рідини в грунт відбувається повільніше, ніж її вступ до ями. Звичайно, в даній ситуації, бажано по можливості понизити кількість стоків,  не включати воду в той момент, коли немає необхідності. Це банально, але дуже багато людей допускають перевитрати води в звичайних побутових умовах, наприклад: коли чоловік бриється, а робить він це частенько, він може обійтися 5 літрами води, - це з головою. Дуже багато хто витрачає на це до 30 літрів, і це не межа. 30 разів поголився - тонна. Звернете увагу на цю дрібницю, вода на Землі не просто ресурс. При митті посуду так само можливо уникнути зайвої витрати води якщо підійти до цього усвідомлено.

 

2)Технічн причини.

 

А) Містер Ікс користується біопрепаратами декілька років. Структура каналізаційної системи така: Перша яма об'ємом приблизно 3 кубічних метра приймає стоки з приватного будинку, з неї є перелив до другої ями такого ж об'єму (у переливі відсутній утримувач великих і твердих відходів - пластинка з отворами). З другої ями на глибині близько 1,5 метрів від поверхні землі  відводиться перфорована труба, що виконує функцію дренажу очищених стоків. Труба знаходиться в шарі гравію товщиною сантиметрів 10 по всьому її діаметру. Вода в накопичувальних ямах чиста, без яскраво вираженого запаху, обидві ями повні майже до країв. Після комплексу заходів, пов'язаних з виявленням причин, причину було виявлено, у вигляді гігієнічних прокладок, що добре збереглися, які створили затор в дренажній трубі.

Схожі ситуації повторюються не одноразово. Їх можна уникнути мінімальними змінами в конструкції вигрібної ями і провівши зі своїми близькими інформаційно роз'яснювальну роботу.

 

На закінчення нагадуєм, що біопрепарати для вигрібних ям, септиків, вуличних і біотуалетів, переробляють відходи лише органічного походження, включаючи волосся, папір, залишки харчових відходів, залишки овочів і фруктів, чайну заварку, кавову гущу і тому подібне. Ці засоби не в змозі переробити відкладення прального порошку, синтетичні продукти, пластик, метал.

__________________________________________________________________________

 

 

2. «Джерело»

Для очищення озер та ставків

 

Концентрована суміш корисних природних мікроорганізмів,

ферментів та мінералів для прискорення утилізації органічних відходів.

 

     Існують різні способи очищення водоймища від синьо-зелених водоростей, які інтенсивно розмножуються в ставку за наявності багатьох чинників – температури, світла і надлишку кисню.

Природне водоймище є біологічно збалансованою екологічною системою налаштованою на самоочищення і самовідновлення. Це природний стан біологічного балансу ставка або озера, може бути порушено як в результаті природного старіння водоймища, накопичення у водоймищі природної органіки: листя, гілок, фекалій риб і водоплавних птахів, відмерлих водних рослин, так і в результаті інтенсивного забруднення водоймища органічними речовинами і живильними  елементами: сміття, дощові стічні води, пил та бруд з полів і доріг, погано очищені стічні води, каналізація. Попавши у водоймище, органічні речовини частково розчиняються у воді, частково опускаються на дно водоймища, де з них формується органічна біомаса донного мулу, що піддається безперервному розкладанню гнильними бактеріями і грибками. При розкладанні, органічні речовини інтенсивно забирають з води розчинений кисень, виділяючи у воду продукти розпаду - живильні елементи азоту, фосфору.

  Ознаками інтенсивного забруднення є високий рівень донного осаду, висока каламутність води особливо в теплий період, плівка на поверхні водного дзеркала, неприємний запах, активне газоутворення,  неконтрольоване розмноження фітопланктону: синьо-зелені водорості, твань, ряска.

  Забруднення водоймища в першу чергу негативно впливає на ключовий елемент біологічної рівноваги і самоочищення водоймища - склад корисної мікрофлори водоймища . Для порятунку і відновлення водоймища необхідне інтенсивне очищення води і донних відкладень від гниючої органіки і біогенних елементів, відновлення кисневого режиму і механізмів біологічного самоочищення водоймища. Боротьба із забрудненням водоймища синьо-зеленими водоростями, тванню, ряскою також не розглядається окремо від очищення водоймища від органічного і біогенного забруднення, відновлення біологічного балансу і самоочищення. З синьо-зеленими водоростями можна боротися різними традиційними способами – механічним і хімічним. Але можна спробувати і сучасніший ефективний біологічний метод очищення, який заснований на біохімічному розкладанні органічних речовин (білків, жирів, вуглеводів) до метану, сірководня і вуглекислоти

Обробку водоймища біопрепаратом Джерело бажано починати в квітні-травні, після  прогрівання води до +5С, але можна приступати до обробки водоймища і протягом літа - мікроорганізми препарату очищатимуть водоймище до становлення льоду, перезимують і відновлять активність наступної весни

Потрапивши в водне середовище, бактерії із складу препарату  інтенсивно споживають розчинені продукти органічного розпаду такі як, аміак, нітрити, нітрати, фосфати, сечовину та ін., зменшуючи таким чином їх концентрацію у водоймі.

     Завдяки швидкому споживанню розчинних форм азоту, фосфору, мінеральних речовин біопрепарат ДЖЕРЕЛО для очищення озер та ставків сприяє самоочищенню водойми, а саме:

   - зменшує накопичення донних утворень та ризик розмноження патогенних мікроорганізмів

   - запобігає неконтрольованому росту водоростей, а також утворенню сторонніх запахів

   При розведенні риб в штучних водоймах ДЖЕРЕЛО дозволяє підтримувати здорове водне середовище при високій щільності заселення, зменшуючи ризик розвитку патогенних мікроорганізмів та без підвищення біологічної потреби в кисні.

 

Інструкція про застосування:

Існує два методи використання препарату:

  1. Використання сухого препарату (див. таблицю на боці коробки):стартова доза - 1 г біопрепарату на 1м² водойми і щомісячна доза - 0,5 г на 1м². Біопрепарат рівномірно розподілити по поверхні водойми.

2. Залежно від площі поверхні водойми, приготуйте  стартову дозу робочого розчину . Для цього відміряну кількість препарату залити не хлорованою відстояною водою кімнатної температури до утворення однорідної маси і дати настоятися 30 хв. (1 грам на 0,5 літра - стартова доза на 1м²;  0,5 грам на 0,25 літра - щомісячна доза на 1м²). Подальше дозування збільшувати пропорційно (див. таблицю на боці коробки). Ретельно перемішати безпосередньо перед використанням. Даний метод є найбільш ефективним.

Увага! Бактерії в процесі життєдіяльності споживають кисень. Тому за наявності у водоймі риби або інших живих істот, щоб уникнути нестачі кисню не перевищуйте дозування препарату.

3. Надалі необхідно один раз на місяць вносити щомісячну дозу препарату.

 

В одному грамі препарату не менше 1 млрд. життєздатних  клітин.

Препарат фасується в пакети по 20г.  ± 9,0%

Термін зберігання - 3 роки від дати виготовлення.

 

В одному пакеті 20г біопрепарату

Площа поверхні водойми: м²

20

40

80

120

160

200

Стартова доза (пакетів)

1

2

4

6

8

10

Щомісячна доза (пакетів)

0,5

1

2

3

4

5

Пачки 80г (чотири пакети по 20г.) вистачить  на три місяці для очищення декоративної водойми в  40м2.

________________________________________________________________________

 

3. Джерело

Для очищення басейнів

Концентрована суміш корисних природних мікроорганізмів, ферментів

та мінералів для прискорення утилізації органічних відходів.

 

Якщо вода в басейні зеленіє, стінки і дно басейну покриваються слизом - це перша ознака появи водоростей, бактерій і грибків. Дану проблему не можуть вирішити хлоровмісткі препарати, оскільки хлор не зможе проникнути крізь щільну оболонку, утворену колоніями водоростей. Також не дає позитивних результатів заміна води в басейні, оскільки всі бактерії і грибки залишаються на стінках і дні басейну. В цьому випадку необхідно застосовувати засіб проти водоростей

Потрапивши в басейн, бактерії із складу препарату  інтенсивно споживають розчинені продукти органічного розпаду такі як, аміак, нітрити, нітрати, фосфати, сечовину та ін., зменшуючи таким чином їх концентрацію у басейні.

Завдяки швидкому споживанню розчинних форм азоту, фосфору, мінеральних речовин біопрепарат ДЖЕРЕЛО сприяє самоочищенню басейна, а саме:

- зменшує ризик розмноження патогенних мікроорганізмів           

- запобігає цвітінню води та утворенню сторонніх запахів

- зменшує накопичення донних утворень   

 

Інструкція про застосування:

Існує два методи використання препарату:

1. Використання сухого препарату (див. таблицю):стартова доза - 1 г біопрепарату на 1м² басейну і щомісячна доза - 0,5 г на 1м². Біопрепарат рівномірно розподілити по поверхні басейну

2. Залежно від площі поверхні басейну, приготувати  стартову дозу робочого розчину . Для цього відміряну кількість препарату залити не хлорованою відстояною водою кімнатної температури до утворення однорідної маси і дати настоятися 30 хв. (1 грам на 0,5 літра - стартова доза на 1м²;  0,5 грам на 0,25 літра - щомісячна доза на 1м²). Подальше дозування збільшувати пропорційно (див. таблицю на боці коробки). Ретельно перемішати безпосередньо перед використанням. Даний метод є найбільш ефективним.

Увага! При використанні біопрепарата ДЖЕРЕЛО вода у басейні повинна бути не хлорована.

3. Надалі необхідно один-два рази на місяць вносити щомісячну дозу  препарату.

 

В одному грамі препарату не меньше 1 млрд. життєздатних  клітин.

Препарат фасується в пакети по 20г.  ± 9,0%

Термін зберігання - 3 роки від дати виготовлення.

 

В одному пакеті 20г біопрепарату

Площа поверхні басейну: м²

4м/кв

10м/кв

20м/кв

30м/кв

40м/кв

50м/кв

Стартова доза (грам)

4

10

20

30

40

50

Щомісячна доза (грам)

2

5

10

15

20

25

Пачки 80г (чотири пакети по 20г.) вистачить  на три місяці для басейну  40м2.

__________________________________________________________________________

 

 

4.Джерело

Для очищення акваріумів

 

Концентрована суміш корисних природних мікроорганізмів, ферментів

та мінералів для прискорення утилізації органічних відходів.

 

Здоровий акваріум це результат хорошої біологічної активності, яка очищає воду шляхом природного розкладання відходів. Надлишкові скупчення відходів — це ознака незбалансованого процесу в акваріумі і може швидко привести до нездорових умов води. У штучних середовищах, таких як акваріуми або ставки, потрібні бактерії зазвичай не присутні, щоб постійно забезпечувати адекватну біологічну активність.

Ось чому застосування Біопрепарата Джерело для очистки акварыума так важливе. При регулярному вживанні Біопрепарата Джерело, підтримка біологічної активності більше не буде проблемою, тому що він забезпечить присутність потрібних бактерій в потрібних кількостях. Відомо, що регулярне додавання «правильних» бактерій у воду може значно поліпшити якість води. Ця технологія, робить воду чистіше, прозоріше і здоровіше.

Потрапивши в акваріум, бактерії із складу препарату  інтенсивно споживають розчинені продукти органічного розпаду такі як, аміак, нітрити, нітрати, фосфати, сечовину та ін., зменшуючи таким чином їх концентрацію у акваріумі.

 Біопрепарат ДЖЕРЕЛО сприяє самоочищенню накопичень на дні акваріуму, очищенню води та скла від помутніння, запобігає розмноженню синьо-зелених водоростей та утворенню сторонніх запахів, зменшує ризик розмноження патогенних мікроорганізмів

При використанні біопрепарат абсолютно безпечний. Він нешкідливий для людей, морської фауни й навколишнього середовища й повністю піддається біологічному розпаду.

 

Інструкція про застосування:

 

1.Використання сухого препарату (див. таблицю дозування): стартова доза – 5 г біопрепарату на 100 л акваріума и щомісячна доза - 2,5 г на 100 л. вноситься безпосередньо в акваріум.

2. Залежно від об’єму акваріума, слід приготувати  робочий розчин.  Для цього потрібно 5 г препарату залити 100 мл не хлорованою відстояною водою кімнатної температури і дати настоятися 30 хв. Ретельно перемішати безпосередньо перед використанням. Стартова доза - 10 мл робочого розчину на 10 л об’єму акваріума, щомісячне дозування - 5 мл робочого розчину на 10 л об’єму акваріума. Подальше дозування збільшувати пропорційно (див. таблицю). Даний метод є найбільш ефективним. Готовий розчин зберігати в холодильнику 2 тижні.

Увага! Для уникнення кисневого голодування у риб не робити передозування біопрепарату і використовувати штучну аерацію води.

3. Надалі необхідно один-два рази на місяць вносити щомісячну дозу препарату.

 

В одному грамі препарату не меньше 1 млрд. життєздатних  клітин.

Препарат фасується в пакети по 20г.  ± 9,0%

Термін зберігання - 3 роки від дати виготовлення.

 

В одному пакеті 20г біопрепарату

 

Об’єм акваріума (літрів)

25

50

100

200

500

1000

Стартова доза (грам)

1

2

5

10

20

40

Щомісячна доза (грам)

0,5

1

2

5

10

20

Пачки 20г  вистачить  на сім місяці для акваріуму  в 100л.

_________________________________________________________________________

 

 

5.Джерело

Для компостування

Концентрована суміш корисних природних мікроорганізмів, ферментів та мінералів для прискорення утилізації органічних відходів.

 

Куди ж подіти скошену траву? Цим питанням задаються всі.  Використовуйте траву з користю для садового грунту і рослин. Це - органічний матеріал для компостування., який при правильній обробці може використовуватися в саду  для поліпшення складу ґрунту та підживленні рослин.

При компостуванні за короткий термін біопрепарат зменшує об’єм компостної ями та знезаражує відходи рослинного походження, частково знищує насіння бур’янів. Готовий компост є цінним органічним добривом. На момент обробки рослинні відходи мають бути вологими (найкраще після дощу).

 

                                Інструкція про застосування:

 

1. Залежно від об'єму компостної ями приготувати робочий розчин (див. таблицю). Для цього визначену кількість препарату розвести не меньш 10 літрами нефільтрованої відстояної води кімнатної температури та витримати періодично помішуючи 60 хв.При збільшенні обсягу органічного матеріалу пропорційно збільшується кількість біопрепарату (див. таблицю витрати препарату).

2. Отриманим розчином за допомогою лійки або відра рівномірно полити  органічний матеріал, приготований для компостування.

3. 1-2 рази на місяць перемішувати та зволожувати нехлорованноюводою. Під час перемішування додаткова вноситься біопрепарат (0,5 пакету на 10 літрів води).

Увага!  Готову компостну яму не накривати плівкою. Бажано притінити.

Процес компостування завдяки спеціальним особливостям біопрепарату відбувається прискореними темпами. При температурі вище +10°С і сприятливих умов можна очікувати результату вже після 3-4 тижнів.

В одному грамі препарату не меньше 1 млрд. життєздатних клітин.

Препарат фасується в пакети по 20г.  ± 9,0%

Термін зберігання - 3 роки від дати виготовлення.

 

В одному пакеті 20г біопрепарату

Об’єм компостної маси (м³)

1

2

3

Кожен додатковий мᶟ

Кількість біопрепарату (пакетів)

1

2

3

1

Пачки 80г (чотири пакети по 20г.) вистачить на 4м3 органічних відходів для приготування компосту.       ( Один пакет 20г на 1м3 компосту)