Корзина
20 отзывов
Контакты
Джерело-Україна
+38098294-64-66
+38066573-21-43
+38044362-60-23
Виталий
УкраинаКиевская областьБориспольул.Киевский шлях 14а,офис 2508300
Карта

Биопрепараты для выгребных ям,септиков,уличных туалетов

Біопрепарати торгової марки «Джерело» є найбільш « молодими » у порівнянні з аналогами , але в той же час самими « старими» на території колишнього Радянського Союзу , так як біопрепарти для очищення органічних нечистот були вперше вироблені заводом ДП Ензим ще в 1976 року і дуже широко застосовувалися для очищення очисних споруд по всій території колишнього СРСР і не тільки. Колектив мікробіологів досі зберігся в штаті заводу і це дає підстави вважати , що якість біопрепаратів перебуває на найвищому рівні.Це дозволяє кінцевому споживачеві використовувати біопрепарат в самих малих дозах в порівнянні з аналогами , а саме:

 

1 . Ціна для кінцевого споживача біопрепарату «Джерело» для очищення септика масою 40 грам складає в роздробі 40 грн. 00 коп. Такої упаковки достатньо для двох місячного застосування в септику , що містить обсяг стоків до п'яти кубічних метрів.

2 . Маса дози біопрепарату найменша серед аналогічних продуктів , в той час , як ефективність перевершує аналоги , а отже , застосовуючи біо- препарат « Джерело» , в септик вноситься менше органічної носія , як зайвого сміття . На підставі вище викладеного повідомляю , про те , що Біопрепарат «Джерело» найдоступніший і конкурентоспроможний продукт з аналогічних біопрепаратів . «Джерело» найбільш ефективний, так як його щомісячна доза містить найменшу масу органічного носія і найбільшу кількість активних мікроорганізмів не менше 1млрд в 1грам біопрепарату , що є причиною найвищої продуктивності біопрепарату «Джерело».

3 . Інформація про продаж біопрепарату «Джерело» у Вашій мережі з'явиться в кожному рекламному оголошенні нашого продукту. Щомісячний тираж видань з рекламою біопрепарату «Джерело» становить до двох мільйонів екземплярів. Це приверне нових відвідувачів у Ваш магазин .