Корзина
20 отзывов
Контакты
Джерело-Україна
+38098294-64-66
+38066573-21-43
+38044362-60-23
Виталий
УкраинаКиевская областьБориспольул.Киевский шлях 14а,офис 2508300
Карта

Биопрепараты Джерело в жидкой форме

 

Біопрепарати торгової марки «Джерело» є найбільш « молодими » у порівнянні з аналогами , але в той же час самими « старими» на території колишнього Радянського Союзу , так як біопрепарти для очищення органічних нечистот були вперше вироблені заводом ДП Ензим ще  1976 року і дуже широко застосовувалися для очищення очисних споруд по всій території колишнього СРСР і не тільки. Колектив мікробіологів до сьгоднішніх днів зберігся в штаті заводу і це дає підстави вважати , що якість біопрепаратів перебуває на найвищому рівні. Це дозволяє кінцевому споживачеві використовувати біопрепарат в самих малих дозах в порівнянні з аналогами , а саме:

 

1 . Ціна для кінцевого споживача біопрепарату «Джерело» для очищення септика масою 100 мл складає в роздробі 85 грн. 00 коп. Такої упаковки достатньо для пятимісячного  застосування в септику , що містить обсяг стоків до п'яти кубічних метрів. Але для першого використання, найбільш економною упаковкою, вважаеться упаковка в 200мл. її вистачає на цілих десять місяців для такого об’єму.

2 . Маса дози біопрепарату найменша серед аналогічних продуктів , в той час , як ефективність перевершує аналоги , а отже , застосовуючи біо- препарат « Джерело» , в септик вноситься менше органічної носія , ніж зайвого сміття . На підставі вище викладеного повідомляємо , про те , що Біопрепарат «Джерело» найдоступніший і конкурентоспроможний продукт з аналогічних біопрепаратів . «Джерело» найбільш ефективний, так як його щомісячна доза містить найменшу масу органічного носія і найбільшу кількість активних мікроорганізмів більше 2млрд в 1мл біопрепарату , що є причиною найвищої продуктивності біопрепарату «Джерело».